Hafta Sonu Ek İş ilanları

Hafta Sonu Ek İş ilanları

Evde çalışarak ek iş yapan bir çok kişi bulunuyor. Tüm hafta bu işi yapanlarda bulunuyor. Bunun yanında sadece hafta sonu işlerinden sonra ek iş yapanlar bulunuyor. Genelde tüm çalışanlara pazar günleri tatil olmakta. Cumartesi günü de izinli olan kişiler bulunuyor. Bu sayede hafta sonu boş zamanlarında birçok farklı ek işi yaparak para kazananlar bulunuyor. Birçok iş imkanı bulunuyor. Bu yapacağınız işler hem elinizle hem de internette kazanılmakta.

Evinizde yapabileceğiniz el işleri olarak dikiş,boncuk, dantel, tespih, mandal, etiket, nikah şekeri, davetiye katlama gibi işleri sıralayabiliriz. İnternetteki iş fikirlerine bakacak olursak reklam izle kazan, anket doldur kazan, satış ortaklığı, site kurma ve daha birçok iş fikri bulunuyor. Bu yollarla ayda binlerce lira para kazananlar bulunmakta. İnternetten para kazanma ile çok daha fazla para kazananlar bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Muhasebeci alınacaktır ANTALYA başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

28 Aralık, 2013 | Kategori Ek iş Yazar: Bu yazı 4 ay  önce Selvi Yılmaz tarafından yazılmıştır. Google
Henüz Yorum Bulunmuyor

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Küfürlü ve argo tabirler kullanmak yasaktır, yorum yaparken yaptığınız yorum'dan, ek-is.gen.tr değil siz sorumlu tutulursunuz.
Önceki yazıyı okuyun:
Muhasebeci alınacaktır ANTALYA

Bu işgücü istemi, İŞKUR’un ANTALYA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.Son Başvuru: 26.01.2014 Not**Bu ilan işkura kayıtlı...

Kapat